KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757363
nr 1275 7363
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Kustklippor. Signerad, daterad 1997. Ca 21,5x58,5 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:14:53
2.600 kr
3.000 kr
5.600 kr
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz